skip to Main Content

Samenstelling selectiecommissies gemeenteraadsverkiezingen bekend

Inmiddels is bekend wie de selectiecommissies vormen voor de gemeenteraadsverkiezingen voor de VVD in Renkum, Overbetuwe en Rheden:

Renkum: Paula Swenker (vml. Lid Eerste Kamer), Nanette Reitsma (interim-bestuurder VVD Hart van Gelderland, AB-lid Waterschap Rivierenland), Peter Hendriks (VVD Statenlid Gelderland). Adviseur is lijsttrekker Wouter Hoge.

Overbetuwe: Liesbeth Tuijnman (vml. burgemeester), Mark Smits (VVD Statenlid Gelderland), Michel Smit (bestuurder VVD Hart van Gelderland). Adviseur is lijsttrekker Peter de Waard.

Rheden: Albert van den Bosch (vml. burgemeester en vml. Lid Tweede Kamer), Corrie-Christine van der Woude (VVD Statenlid Gelderland), Bastiaan Meerburg (interim-bestuurder VVD Hart van Gelderland, vml. afdelingsvoorzitter/raadslid/Statenlid Gld). Adviseur is lijsttrekker Yola Hopmans.

Back To Top